| annaZz a întrebat:

Hei, TPU! Acum, am o problema cu adevarat!

Am luat de la biblioteca, printre alte carti si o carte cu,,Vorbe de duh ". Recunosc ca nu m-am uitat bine prin ea, nu am rasfoit-o chiar deloc, mai ales pentru ca eram si putin ametita, si nu am vazut printre multitudinea de capitole unul mai putin... potrivit pentru mine. Si, in seara asta, mama va fi curioasa sa vada ce carti am luat, si cum ea le citeste si pe fata si pe dos, si cuprinsul si absolut tot (din curiozitate), va vedea si acel capitol si /// nu stiu ce imi va spune exact. Sa spun mai pe scurt, titlul capitolului era :,, Dragoste, sex, casatorii ". Si sa mai mentionez ca am luat cartea de la copii, deci... Ce sa ii zic mamei daca ar interveni o anumita intrebare, sau nu stiu. Vreau cat mai multe raspunsuri si dau funda imediat!

Răspuns Câştigător
| DeatHPupp3t a răspuns:

Pai...spune-i mamei tale ca esti la o varsta in care tu crezi ca ar trebui sa aflii mai multe(pentru ca pana la urma tot va trebui sa descoperi aceste lucruri) plus ii poti spune ca tu nu te-ai gandit ca acea carte avea capitolul respectiv. In orice caz explica-i mamei tale aceste lucruri si dupa parerea mea ea va intelege. Succes si sa nu te lasi intimidata, pentru ca pana la urma toti mai nimerim capitole sau carti din acesteahappy

| annaZz explică (pentru DeatHPupp3t):

Cel mai bun raspuns de pana acum, multumesc mult! Desi nu asta e problema. Este un capitol nu prea insemnat, dar... vad eu. Multumesc!

| DeatHPupp3t a răspuns (pentru annaZz):

Nu ai pentru ce. stiu ca te vei descurcahappy succes

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima intrebare: citi ani ai?
Dar, ai putea sa-i spui cinstit ca nu ai fost atenta decit la titlu.

| annaZz explică (pentru anonim_4396):

As vrea raspunsuri nu intrebari. Si scuteste-ma de intrebari de acest gen! Nici macar nu ai tracut la scrierea cu î din a, si... Ce sa mai spun?! laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru annaZz):

Draguta mea, in functie de virsta ta pot sa-ti recomand un raspus. Dar se pare ca tu nu-l vrei. Sau, ai stiut ce carte vrei iar acum cauti scuze. Scrierea cu î este permisa de Academia Romana; nu insa si exprimarea agramata.

| annaZz explică (pentru anonim_4396):

Ok, poate am fost prea transanta.

| simona_4854 a răspuns:

Era o fata si mi-a recomandat-o, dar totusi vina mea a fost ca nu m-am uitat pe ea! Sau spune-i ca nu ai luat nici o carte!