| tweety21 a întrebat:

Heii TPU,dc ma doare in capul pieptului ma inteapa ceva,mai devreme imi venea sa vomit si aseara imi curgea nasulnintruna, dc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Caro34 a răspuns:

Poate fi o stare generala proasta sau poate ai mancat ceva care nu-i acceptat de stomac si irita mucoasele. Daca persista mai mult de 24 ore, mergi la medic! El te va consulta si iti va da ceva pentru digestie sau altceva, daca nu-i de la digestie, insa e personal CALIFICAT! Numai bine!