| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU! Este urgent si as vrea sa imi raspundeti cat se poate de repede si de adevarat. Astazi trebuie sa ma duc la spital, la medic ca sa imi scoata niste veruci vulgare la degetele de la picior. Ii am de cativa ani si ma deranjeaza deci am hotarat impreuna cu parintii mei sa ma duca. Doctorul v-a folosi electrocauteriztorul adica imi va arde zona. Vroiam sa stiu daca ati fost si eu electrocauterizati sa imi spuneti daca doare, ce doare? Sa ma duc linistita? Vreau raspunsuri adevarate si ffft repede!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DieBitch a răspuns:

Du-te linistita. Eventual daca doctorul stie ca doare tare, iti va anestezia locul. nu am trecut prin asta. dar sunt sigura ca el isi face treaba bine, bafta! happy

| ciociiba a răspuns (pentru DieBitch):

Mersi mult pentru raspuns. Am fost si mi-a facut anestezie locala, a durut putin dar nu a fost insuportabil. Acum astept sa se vindece happy

| DieBitch a răspuns (pentru ciociiba):

Pentru putin. Sa auzim numai de binee!