| Deea8D a întrebat:

Heii TPU! Help me. Nu stiu ce s-a intamplat eu nu aveam cosuri decat foarte rar straight face si acum mi-au iesit destul de multe pe frunte, cu ce sa dau sa-mi treaca odaata? Dau Funda.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| BogdanBogdan1996 a răspuns:

Du-te la farmacie si cere ERITROACNOL costa vreo 10 lei si daca nu iti trece du-te la un doctor specialist si iti da ceva mai bunbig grin Dar cred ca este buna asta:ERITROACNOL