| Incarcare a întrebat:

Heii TPU. M`ai am o problema laughing Alaltaieri mi-a venit ciclu. Si faza e, ca desi am absorbant si vata patez orice aproape la 10 min. straight face Niciodata nu a fost asa, si sunt niste cheaguri de sange care sunt destul de mari fata de altadata. Unele sunt mai mari decat o moneda de 5O bani. Acum am absorbant, 2 straturi de vata si 3 perechi de chiloti pe mine si tot am reusit sa patez a 3-a pereche de chiloti. Inca nu am schimbat pantalonii ( adica nu m``am patat pe pantaloni ) Imi e teama deoarece mi`e mi-a venit ciclu vara trecute si de atunci niciodata nu mi-a venit regulat. Nu vreau deloc si nu ma impac cu gandul de a ma duce la un medic ginecolog. M`am gandit ca am racit, dar e vara si e infernal de cald si in plus ce sunt cu acele cheaguri uriase? straight face mentionez ca am 13 ani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Iuliana2018 a răspuns:

Ar trebui totusi sa mergi la un medic pentru ca ai putea avea probleme serioase...

| Abssurd a răspuns:

Daca era sa fii racit ti-ar fi intarziat si da, este posibil sa fii racit daca esti ca un robinet, scuza-mi expresia.Cel mai bine este sa mergi la un ginecolog, daca-ti este rusine ca ginecologul sa fie barbat, poti cauta o femeie... Nu-i de glumit cu problemele de genuhappy Succes! Oricum, stii... nu toate avem menstruatia regulata, sunt si femei care au date schimbatoare, cum este cazul meutongue