| adolescenta123 a întrebat:

Am ciclu cu flux mare ce sa fac? mie mia venit prima data pe 30 noiembrie si mi sa terminat pe 6 decembrie a doua oara pe 31 decembrie inca nu s - a terminat am patat doua perechi de pantaloni si lenjeria intima apsorbantul il schimb foarte des

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Acum "la început", e preferabil să foloseşti absorbante mai GROASE ( din acelea de noapte, cu 6-7 picuri pe ambalaj ), mai ales că menstra este mai abundentă :
http://bi.gazeta.pl/im/50/eb/f1/z15854416Q.jpg

http://www.superdrogeriakozmetika.sk/......ight_7.jpg

Toate cele bune.

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Foloseste absorbante de tip Alwazs night si schimba-le foarte des.