| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU :**vreau si eu niste diete. puppy dog eyes care au dat rezultate, m-am saturat de kg in plus:-s tin sa spun ca ma apuc si de un sporbig grin(inca nu m-am hotarat ce sport). Niste sfaturi despre diete.in cat timp ati slabit?:*dau funda:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Gandac_Nicolae_1997 a răspuns:

Iti recomand o salata de fructe pe saptamana, un suc de morcovi, si fructe si legume. Cu Placere