| ilegale a întrebat:

Hello! Am un tic nervos de am pocni oasele spatelui si acum ma doare un os care s. a curbat. si tata imi spune sa nu mi le mai pocnesc ca mi se face cocoasa dar nu stiu cum sa scap de ticul asta crying Aveti vreo idee? Voi ati avut ticuri cum ati scapat de ele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| kareina a răspuns:

Are dreptate tatal tau, ai mare grija.Iti spun eu cum o sa scapi de ticul nervos! Imagineaza. ti ce urat o sa. ti stea cu o cocoase in spate, ce hidos si iti trece cheful de ati pocnii oasele. O sa inveti sa te controlezi mai bine.

4 răspunsuri:
| alexush a răspuns:

Eu am avut tic de ma muscam de buza de jos. daca se poate numi tic.oricum.am scapat de el ca l-am vazut pe "cumnatu-meu" ca are tic sa dea din picior.si dau si eu acum.

| Lorelei_8102 a răspuns:

Mah deci stiu ca face rau, dar am vazut intrebarea ta si am facut si eu)) naspa de tot, vicii...

| ilegale explică:

Isis m.ai speriat laughing gata promit ca nu mai fac asta laughing aa si ideea e buna ca piciorul decat sa imi stric coloana sad

| iSiS_2873 a răspuns:

laughing nu nu da de ce vrei sa scapi. continua ca face bine la colana ...continua cum am facut eu si de asta nu ma mai pot incheia la sireturi