| Robertamirela23 a întrebat:

Hello, as dori sa stiu ceva aproape in fiecare zi ma doare capu. Oare din ce cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

La varsta ta, durerea de cap poate fi cauzata de o anemie marcata. Mergi la medicul de familie sa-ti indice analize.

| fabiola a răspuns:

Citeam o data pe nett vreo 80 de cauze ale durerii de cap.Nici medicii nu-ti dau raspunsul decat dupa multe investigatii. Poate fii o tensiune,o hemoglobina mica, o problema oftalmologica, o carenta de vitamine., o sinuzita, o spondiloza....Trebuie mai intai sa faci tu niste consemnari:cand apar, cand si la ce cedeaza, zona dureroasa si mergi apoi la un medic!

| JOJO19 a răspuns:

Si eu am avut problema asta si era din cauza ochilor, trebuia sa port ochelari. straight face

Răspuns utilizator avertizat
| olivikkka a răspuns:

Dormi noaptea indeajuns? posibil sa ai tensiune

| Robertamirela23 explică (pentru olivikkka):

Da am cateodata si e mica dar eu am doar 16 ani si ma cam sperie acesta treaba.

| olivikkka a răspuns (pentru Robertamirela23):

Nu trebuie sa te sperie nu e ninic grav eu am 15 ani si la fel am tensiunie si duc un mod de viata normal cu nimic mai deosebit fata de ceilalti, succes

| Robertamirela23 explică:

Pe langa asta am si stari de lesin si am lesinat si de vreo 3, mi-e si rau.