| Ana_7904 a întrebat:

Ati folosit cumva produse australiene, sampoane sau tratamente pentru par, sau cele recomandate de Daniela Ciolpan? Ma confrunt cu dermatita seboreica si sunt tentata sa incerc asemenea produse.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| jmekerashu a răspuns:

Nu prea cred eu în remedii miraculaose de la reclamele Etno TV. De obicei medicamentele (remediile) bune nu an nevoie de reclame atât de agresive. Citește mai întâi aici - http://www.i-medic.ro/boli/dermatita-seboreica. Ai acolo o gama largă de recomandări și tratamente, atât medicamentoase cât și naturiste. Să te faci bine!