| rozbombon a întrebat:

Hello lume
Deci am si eu o problema thinking
Scuzati categoria
Am cam racit si eu si de vreo 2 saptamani tot asa is, am fost si la doctor m-a consultat si mi-a dat cv medicamente. Si totusi nu mi-a prea trecut, avadn in vedere ca eu fumez de vreo cateva luni.
Are asta vreo legatura? thinking

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu are nici o legatura fumatul [macar stiu ca face mult rau] cu tratamentul de raceala, poate medicamentele alea sunt de tot rahatul si ar trebui sa le schimbi, medicamente de raceala sunt de multe feluri dar nu toate isi fac efectul, depinde si de organism, si eu fumez si cand ma racesc iau nurofen raceala si gripa si deja dupa 2 zile se vade diferenta

| h3r a răspuns:

E posibil.
Lasa tigarile cel putin pana esti sub tratament.
Incearca sa iei un antibiotic, iti va trece sigur.

Sanatate!