| ReadAllAboutMe a întrebat:

Hello! Mi-au aparut niste bubite rosii pe burta oare e intoxicatie alimentara? Cum pot scapa de ele? FUNDA P.S fara medicamente Leacuri babesti daca stitisad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Cred ca de aia estehappy
si eu am avut...ce am facut? nimic si tot mi-au trecutlaughingdaca tot suntem aici iti recomand sa bei mai multe lichide(si nu manca ceva excesiv)

3 răspunsuri:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Mergi la medicul tau de familie!

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

E intoxicatie alimentara.
Mai patesc si eu asa, nu ai ce sa faci, asteapta doar si peste 2-3 zile acele bubite vor disparea. Gandeste-te, poate ai mancat ceva expirat sau ceva care nu i-a prins bine stomacului, iar data viitoare ai grija ce mananciwinking.
Bafta!

| ReadAllAboutMe explică:

Multumesc pentru raspuns astept si alte raspunsuri si dupa voi da fundita.