| Mony a întrebat:

hello.Pana ce varsta mai cresc saniihappy?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Pot creste si dupa ce nasti, si dupa 30, sau daca te ingrasi...

10 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Sanii tot cresc, e mai rau cand slabesti sau dupa ce ai avut bebe ca se lasa. thinking

| fluturas a răspuns:

Cam pana la 20 de ani happy

| patty32 a răspuns:

Teoretic, pana la 18 happy
Dar depinde de la persoana la persoana love struck

| Cronki a răspuns:

Atata timp cat esti fertila, sanii pot lua in dimensiuni si dupa 20 de ani. (in functie de cantitatea de hormoni, sau de cate nasteri vei da, ori pot fi direct proportionale cu marimea silicoanelor de pe masa unui chirurg) tongue laughing

| SMTHING a răspuns:

Mereu, daca vor laughing

| nosferatu a răspuns:

Pana la 88 de ani laughing

| Riri a răspuns:

Pana la 18 ani, asa stiu eu. Insa depinde de organism.

| RecycleBin a răspuns:

Cauta pe net ~w(

| alandala a răspuns:

Alooo. Inca exista silicoane happy

| Anastasia002 a răspuns:

Sanii se opresc din crestere pe la 17 ani