| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Pe labia mica mi-a aparut un fel de nodul crescut, nu stiu cum sa il numesc, de culoare roz iar o parte este alba, este mai mare ca un bob de mazare. Viata mea sexuala este constanta, am un singur partener de viata, cu nebunia cu coronavirusul nu ma pot duce prin spitale momentan. Ce ar putea fi? V-ati confruntat cu asa ceva? Mersi, seara frumoasa sa aveti cu totii!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pe labie nu-ti pot apare noduli, este cu totul altceva acolo. Poate o ciuperca, poate un chist, poate o buba...
Practicarea sexului neprotejat, duce la infectarea si transmiterea bolilor venerice.
O vizita la medicul ginecolog ti-ar dezlega misterul (nu dermatolog).

| JicaContra a răspuns:

E posibil sa fie un cos, da pot fi asa de mari cat un bob de mazare
incearca sa dai telefon la medicul de familie, iar daca nu ai, chiar la 0800800358 (info coronavirus) si sa capeti un consult on-line, nu m-as juca, cu ceva aparut pe organul sexual, nu de alta, dar nu prea as vrea sa raman fara (organul sexual)

| JulyDreams a răspuns:

Hello. Ti-am trimis mesaj cu o recomandare de dermatolog.

| Andruta99 a răspuns (pentru JulyDreams):

Iti multumesc!

| JulyDreams a răspuns (pentru Andruta99):

N-ai pentru ce. Daca mai ai nevoie de detalii, sa-mi spui.

| ChrisDe1975 a răspuns (pentru JulyDreams):

Hey! Crezi ca îmi poți trimite și mie?