| An0nim_5078 a întrebat:

Hello, săptămâna trecută am luat niște anti inflamatoare apoi m-am trezit cu niște dureri de stomac, după 2 3 zile au trecut, iar acum nu știu ce am dar mă trezesc din somn că mă doare stomacul și trebuie sa mănânc ca sa îmi treacă se pricepe cineva să mă ajute? Mulțumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| helpme25 a răspuns:

Ai luat antinflamatoare si de asta.
Incearca sa bei chefir, iaurt. Inainte de som, sa maninci cu 1, 30 h inainte. Ai grija de sanatate. Antinflamatoarele sunt cele mai rele pentru sanatate.