| MineIsLikeABridge a întrebat:

m-am trezit pe la 3 noaptea cu o durere de stomac ingrozitoare, de parca imi bubia stomacul, am mai avut o data durerea asta, fix acum o saptamana... adica vinerea trecuta, stiu ca trebuia si trebuie sa ma duc la doctor, dar asa dupa voi, ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pare o gastrita sau un ulcer. Durerea de la 3 noaptea este caracteristica, fiindca atunci stomacul este gol si acidul din sucul gastric isi face de cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gastrita sau poate un ulcer. Posibil un microb la stomac, numai medicul te poate ajuta.

| BlanaruBogdan a răspuns:

Ai mancat prea tarziu, ori ai mancat ceva stricat.