| Andreutza016 a întrebat:

Hello there! Chiar as vrea sa slabesc cam 7-10kg pana luna viitoare. O sa tin o dieta+30 min alergat in fiecare zi+exercitiile alea de pe yt pentru fese, abdomen. credeti ca e posibil sau e prea mult pentru o luna?big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Andreeaa19 a răspuns:

Eu spun ca e posibil atata timp cat ai din ce da jos, ma refer la faptul ca atunci când o persoana are mai mult kilograme decât ar trebui le da mai repede jos, dar cu cat ai mai putina "grăsime" cu atât o dai mai greu, 7-10 kg ai putea sa le dai jos intr-o luna cu mult sport, multa apa si o dieta echilibrata. Eu am slăbit 11 kg intr-o luna, cate 300 de abdomente, 2 ore de alergat pe stadion si 2 l jumate de apa pe zi, renunțasem la pâine si la prajeli si s-au "evaporat". Bafta!happy

| SpeșălGirl a răspuns:

Sora mea a slabit 5 kg in 10 zile.A mers la sala si a tinut dieta.

| silvia2ooo a răspuns:

Da se poate, dar dupa ce incepi sa mananci ca inainte, te ingrasi dubluwinking