| Hope22 a întrebat:

Prin sport zilnic in jur de o oră + alergat de 3-4 ori pe săptămână + multa apa si ceai verde, se văd rezultatele intr-o lună? Vreau sa zic ca cel mai mult vreau sa slabesc la picioare(coapse si fese) si la burta. Credeți că se vor vedea rezultate intr-o lună?
Si mai am o întrebare prin alergat unde slăbesc mai mult? Va rog să mă ajutați cu niste sfaturi crying vreau ca pana vara viitoare să arăt că înaintesad
Mulțumesc frumos!

2 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Depinde si ce mananci. Sportul, apa si ceaiul verde cu siguranta te vor ajuta, insa trebuie sa ai grija si la alimentatie.

| RAY a răspuns:

Si dupa o luna sa vezi ce rapid te vei ingrasa, apa, ceaiul verde nu slabeste nici sportul nu slabeste doar deficitul caloric creat pe minus atat, comsuma mai putine calorii si fa sport gen tabata intens, degeaba slabesti 4 kg in 5 saptamani ca apoi sa pi dublu, consuma mai multe proteine, mai putine dulciuri