| elenaai a întrebat:

Hello TPU! Astazi mi-au aparut niste bubite foarte mici pe mana dreapta, iar apoi s-au extins pe mana stanga si apoi pe piciorul drept, avand in vedere ca nu am facut nici o boala a copilariei, cred ca ar putea fi una dintre acestea. Maine merg la doctor insa vroiam sa vad si parerile altora. Astept raspunsuri, multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Lucinca a răspuns:

Poate sunt cosuri sau esti iritata sau sau esti alergica la ceva. oricum trebuie sa te duci la medichappy

2 răspunsuri:
| OvidiuNumeDeTractorBack a răspuns:

Mai spala-te fata si tu...

| Ackles a răspuns:

Sincer n-ai avut ce face cu intrebarea asta sa fim serios.cat la % din noi ar putea sa-ti dea un sfat care sa te ajute...na orcumm poate ar putea fi o intoxicatie de la ceva ce nu ti-o prins bine.