| Marcus13 a întrebat:

Hello TPU! De dimineata ma trezesc cu o usoara tuse(nimic de speriat), dar cand tusesc simt o durere,mai mult un disconfort,in partea stanga a pieptului! Daca ma puteti ajuta as fi recunascator!
PS:m-am dat pe ceai rau de tot, dar vreau sa stiu daca se mai poate face si altceva.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| torsi a răspuns:

Un sfat bun si prietenesc: desi nu pare ceva prea grav, ar fi bine totusi sa vizitezi un doctor, macar sa iti zica de ce te doare.winking

| h3r a răspuns:

Buna. E bun si ceaiul, dar nu prea ajuta cine stie ce. Parerea mea este ca te-a tras curentul la spate sau o sa te racesti. Am trecut prin asta, am luat Ketonal, Amoxacilina si Ibubrofen.
Incearca! Te va ajuta. Multa sanatate, sa te faci bine!