| Cristian2003 a întrebat:

Rog seriozitate! De o saptamana,aidca de vineri ma trezisem frumos de dimineata si oarca simteam ceva cam in capu' pieptului de parca mi-ar zice sa ragai,normal ca fiind dimineata si nemancand nu prea puteam si ma fortam sa ragai,iar de-atunci in fiecare zi ma trezesc cu senzatia asta si efectiv nu ma lasa deloc,nu pot face nimic fiind ca simt ca e acolo si va spun sincer ca am incepui sa plang in hohote in fiecare zi,mi-am facut programare la medic,dar trebuie sa astept ceva zile,vreau sa stiu daca ce am o fii ceva legat de parca chiar simt ceva sau o fii in capu' meu sau poate e un tic(ragaind de multe ori simt nevoia sa fac asta,am mai avut multe ticuri in copilarie,ticuri destul de ciudate), daca cineva ma poate ajuta sa scap de senzatia asta nenorocita i-as fi recunascator, ce-as putea sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| DennisW a răspuns:

Posibil sa fie de la stomac. Incearca sa iei carbune medicinal si vezi daca se imbunatateste situatia. Oricum rau nu-ti va face.

| Joker1românia a răspuns:

Pai totul este normal la o varsta anume toti patim la fel, pentru ca ori ne dezvoltam. Si eu am patit la fel si m-am dus la medic mi-a spus ca e normal sa patesc asta nu chiar toti copii patesc asta dar nu e nimic grav. Asa ca nu iti face griji, nu ai patit nimic