| angel3 a întrebat:

Helloo! cum pot scapa rapid de herpes cu tratament facut in casa? am auzit ceva de pasta de dinti cu bicarbonta! e buna? si ce alte tratamente mai stiti? ajutati.ma urgent va roooooooog:X dau fundoi >:

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ZoZoHeart a răspuns:

Http://www.terapii-naturiste.com/......atural.htm
Buna!
In primul rand vreau sa iti zic ca pasta intr-adevar e buna. In plus, intra pe site si citeste parte cu "Ce puteti face?", e cea mai importanta.
Mult succes si insanatosire grabnica!
pup :*:*
Funda?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ShotYouDown a răspuns:

Imi aduc aminte, ca atunci cand am avut herpes m-am dat cu fond de ten, si in 2 zile mi s-a uscat si a inceput sa se decojeasca sau poti cumpara un plasture de la farmacie

| sky_6636 a răspuns:

E bun tratamentul tau
mai este la farmacie ceva plasture herpes stop cred ca se cheama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pasta de dinti. thinking

| LadyA_9847 a răspuns:

Mai bine incearca cu Zovirax, e mai scump dar e bun. O singura data mi-am dat cu pasta de dinti si mi s-a marit. Eu una nu iti recomand pasta de dinti, se stie ca ea " sapa " mai adanc si deci ti se mareste. Ziua puneti un plasture Compeed iar seara cu Zovirax iti va disparea repede.