| anonim_4396 a întrebat:

HELP, HELP, HELP. Deci sunt baiat am 15 ani si vreau sa slabesc la vara, mancand doar legume, fructe si lactate si facand 60 minute(30 seara, 30 dimineata) de exercitii in fiecare zi. Vreau sa imi spuneti cam cate kg pot slabi intr-o luna daca incerc dieta de mai sus.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Anonimus11122 a răspuns:

Incearca sa nu mananci seara...si sa mergi la sala...si fara mancare prajita

| anonim_4396 explică (pentru Anonimus11122):

De fapt intrebarea era alta. Si apropo chestia cu mancatul seara e doar un mit.