| MariaDm123 a întrebat:

Help! Ma doare burta de ceva timp, nu sunt dureri insuportabile și nici menstruația nu mi-a venit, au trecut 7 zile de când trebuia sa-mi vina! Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Iote a răspuns:

Putin insarcinata?

| LaraClarice a răspuns:

O sarcina. De asemenea o dereglare menstruala. Se poate sa îți întârzie.

| Bozgi200 a răspuns:

Menstruația poate întârzia până la 9 zile... Fa un test de sarcină daca te-ai jucat happy

| MariaDm123 explică:

Am făcut 2 teste și au ieșit negative!

| CCCatch a răspuns:

Nu asculta ce zic pedofilii. E normal să se întâmple aşa la început, nu ai nimic. Sau s-ar mai putea să fie pentru că nu dormi şi mănânci în timpul nopții. Te pup!