| pinky159 a întrebat:

Heyhappy
-Nu mi-a venit menstruatia de 5 zilestraight face trebuia sa-mi vina pe 16 dar nu mia venit.Luna trecuta chiar mia venit mai devreme mi-a venit pe 15. Luna asta pe 2 am facut 1 an de cand mi-a venit menstruatia.Inainte cand imi intarzia aveam dureri groaznice de burta, dar acum nu ma doare nimic.Dar cam infiecare zii ma iau dureri de capstraight face.Si inainte mai imi intarzia dar ma durea burta si stiam ca imi vine dar mai tarziupuppy dog eyes, luna asta nu am avut dureri de burta nimic, numai dureri de cap!
Niste sfaturi va rogpuppy dog eyes
Multumesc mult:*
Funda+Ratingpuppy dog eyes!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Laaaaaaaaaw a răspuns:

Buna! Pune o sticluta de apa calda la burtica puppy dog eyes, un ceai de musetel happy
Iar daca nu iti trece incearca Nurofen sau No-spa.
Multa sanatate! :*

1 răspuns:
| DumiY a răspuns:

Buna!
Nu te ingrijora! Iti va veni. Menstruatia inca nu este reglata. Ciclul menstrual se regleaza la aproximativ 2-3 ani. Poate iti intarzie din cauza ca ai fost stresata prea mult. Nu te ingrijora. Cand ai dureri ia o pastila de nurofen. Pune pe burta o sticla cu apa calduta sau poti face niste exercitii usoare!
Sanatate!