| Ellzişor a întrebat:

Help. Mai intai m-a durut foarte tare burta (in partea de jos, unde sunt apendicele si ovarele) si am avut greturi. Se manifesta oarecum ca o toxi-infectie alimentara. Aveam nevoie la baie, imi era ra etc. Apoi am luat un supozitor si mi-a mai trecut. A doua zi nu am avut nimic, dar azi a inceput sa ma doara spatele foarte tare. Eu una am exclus toxi infectia dar au ramas ovarele rinichii si apendicele. Ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| DLeonard a răspuns:

Sunt mai multe boli care au aceste sintome. Poti avea gastrita sau ulceru gastroduodenal si multe altele. Cel mai bine ar fi sa te duci la un doctor pentru un consult.

2 răspunsuri:
| DLeonard a răspuns:

Sangerezi intre menstruatii? Esti constipata?

| Ellzişor explică (pentru DLeonard):

Nu, nu am probleme legate de menstruatie, si nici nu sunt constipata.