| PanteraRozz a întrebat:

Help TPU!
Tusesc de cateva saptamani bune. aproximativ 6.
Am luat deja 3 tratamente...si as vrea sa va cer remedii naturale pentru tuse
Fundă!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Du-te la un medic pneumoftiziolog, tusea prelungita poate ascunde un cancer pulmonar sau un astm bronsic. Multa sanatate!

Răspuns utilizator avertizat
| SamSon a răspuns:

Mierea e ft. buna

| cosmin_1969 a răspuns:

Fatzi palinca de casa cu miere de albine sau sirop din muguri de brad eu cu asta ma tratez cand tusesc indiferent ca e vara sau e iarna:d sper sa-ti foloseasca... insanatosire grabnicakiss

| iRock a răspuns:

Buna ziua Someone!
1.Imi vine greu sa cred ca ai fost la medic de 3 ori si dupa 3 tratamente tusea nu a incetat.
2. Daca e chiar asa cum zici tu inseamna ca minti medicul cu ceva. Nu ii spui totul.
3.De ce nu mergi tu pur si simplu la alt doctor, sau poti sa-ti faci o radiografie la plamani.
Succes.O zi frumoasa!

| aannddrreeii a răspuns:

Miere albine sau sirop de brad le iei si apoi nu bei ninic o jumate de ora cel mai bine ai merge la o farmacie naturista sau la un plafar Funda?