| Andrei101010 a întrebat:

Help URGENT! In ultima vreme aud voci(nu o luati in ras,e pe bune)Mai precis mereu aud cum cineva ma striga. Data trecuta,adica ieri, pur si simplu parca era cineva la urechea mea si-mi soptea numele.A fost asa de sumbru.Credeti ca ar trebui sa merg la un psiholog? Acum vreo 3 ani stiu ca am mai avut situatii de genul, dar nu asa dese ca acum! Va rog sa nu radeti de mine! Este ceva cat se poate de serios!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Incearca putin sa mergi undeva unde e liniste si sa stai cat mai mult acolo sa iti limpezesti gandurile, va fi mai bine dupa.

| L1feDRAIN a răspuns:

Buna,
Trebuie sa pleci la un psiholog cred eu...sau pursimplu ai imaginatie bogata. Dar eu am o lata problema tot de asta anormala mereu gind sunt singur sau pursimplu stau izolat in public parca simt ca totusi nu sunt singur ci ca cineva ma priveste si vede tot ce fac eu.