| andreutza_5786 a întrebat:

Hey buna! m-am cam certat cu prietenul in ultima vreme si ma gandeam sa ii fac ceva surpriza insa nu stiu ce...asa de impakare. e destul de dificil si fac surprize pentru ca si data trecuta i-am facut una m-am pregatit destul de mult pentru si nu a fost prea inkantat. as vrea sa-i fac o surpiza c i-ar placea. si azibig grin helpbatting eyelashes

6 răspunsuri:
| danielagoldica a răspuns:

Du-te la un sex shop si cumpara niste catuse. Leaga-l de pat si pune-i-o pe gura! Sunt sigura ca o sa fie incantat la maxim!

| kaTTsu a răspuns:

Inseamna ca e cretin serios acum... un baiat care te iubeste se topeste pentru orice lucru care il faci, pentru simplu fapt ca te vede dimineata, pentru simplu fapt ca te poate saruta...
Si dupa cum spui ca nu a fost incantat inseamna ca tipul nici nu se gandeste la tine un om indragostit e in limba dupa tine si dupa orice lucru care il faci AIA E ADEVARATA DRAGOSTE!

| kaTTsu a răspuns:

Deci si data trecuta iai facut o surpriza cand te-ai dat la altu te-ai pregatit destul de mult si el nu a fost incantat si acum mai vrei sa ii faci una? sincer uitate ce raspunsuri dai si ce intrebari pui pentru ca nu se suprapune una cu cealalta pur si simplu aberezi ma faci sa ma gandesc ca ai un prieten imaginar.

| andreutza_5786 explică:

Pai de fapt ne-am certat pentru ca a fost rece vu mine in ultimul timp si am inceput sa flirtez cu unu si era sa ne despartim dar i-a explicat dc am facut asta si ma inteles dar tot e suparat si vreau sa-i fac o surpiza nu neaparat sa ii cumpar ceva ci sa fac ceva cu ce sa-l impresionezbig grin

| andreutza_5786 explică:

Safir data trecuta i-am facut o surpiza dar nu i-a placut apoi dintr-o data a devenit rece cu mine si am incercat sa fiu cat mai draguta si buna cu el dar el nimic si m-am saturat si de aia am flirtat cu unu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de ce v-ati certat si cat de suparat e. daca e suparat rau, cadoul tau il va impresiona mai putin.Sau mai simplu ii poti cumpara ceva care sa ii foloseasca ( ex: tricou, cana, un memorystick.

Dar nah... tu ca fata nu ar trebui sa ii cumperi cadou. I-ai ceva simbolic ca sa nu cheltui multi bani. Daca te ubeste si ink mai tine la tine va aprecia si cadoul ala.

Odata ma certasem usor de tot cu iubitu si seara i-am dus o cana cu un mesaj pe ea si mi-a zis 'mi-ai luat cana doar ca sa ma impaci?'. Asa ca mai asteapta putin si incearca sa te impaci cat de cat cu el si apoi ii iei ceva, ca sa nu zica ca il cumperi.

Sa imi zici ce ai facut. Succes kiss