| Lorys a întrebat:

Hey all este ora 3:55 imediat 4 si inca nu am dormit ma doare o masea ingrozitor de tare am luat pastile si nu au afect crying( ceva retete mai stiti help me pls nu mai pot de 3 ore plang intruna de masea sad P.S funda pentru cel mai bun raspuns si daca o sa aiba efect

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Neverchange_Ionnutz_1996 a răspuns:

Sa ti o tigara aprinsa in urechea opusa maselii, daca nu iasa fum inseamna ca isi face efectul...Chiar functioneaza, incearca sper sa te faci bine!

4 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Ketorol

| DimLight a răspuns:

Alcool ai incercat? laughing gasesti la farmacii anestezic dar mai bine te duci la dentist, cred ca unii sunt disponibili si duminica

| 7DaysCuPortocale a răspuns:

Nurofen Express capsule moi. In mai putin de 20 de minute, nu mai simti nicio durerewinking

| 19986 a răspuns:

Algocalmin fiola ti in masea 10 min