| bebytza_2075 a întrebat:

Hey all :X:X Am mare nevoie d voi. cam d o saptamana ma cam doare in partea stanga sub coasta :-s cred ca e splina stau in zona rurala si nu prea am incredere sa ma dau pe mana oamenilor de la spitalul akesta:-s hm. va durut si pe voi vreo data?:-s? daca da cu ce va trecut?crying asi dori niste tratamente(leacuri) naturale... ceaiuri sau mai stiu eu ce nu prea mai vreau sa iau pastile am incercat ce fel si fel de pastile. si nu mi-a trecut crying. va multumesc mult :X:X

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Nu ai incredere "sa te dai pe mana oamenilor de la spitalul akesta"?
Ai mai multa incredere in geniile medicale care posteaza pe TPU? Du-te, mai bebytza, la doctori(la spitalul "akela"), ca oricat de nepriceputi iti par tie, ei stiu mai bine cum sa-ti dea de leac!

| reanu a răspuns:

Pai nu te dai pe mina lor. te duci si ceri sa te trimita la un specialist.

| dany5555 a răspuns:

Si p mine ma mai doare cateodata ff tare.

i-am zis tatalui meu si mi-a spus ca si el a avut aceiasi problema cand era mai mik. dar a trecut asa.

daca o sa fie grav.cred ca o sa ma duc la un doctor yawn

| ursu82 a răspuns:

Cel mai bun sfat este sa te duci la un medic...