| Ada477 a întrebat:

Din greșeală am apasat in partea stanga sub coastă și m-a durut foarte rău. Nu e prima dată când mă doare in acea zona. De la ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Ganduri negre in capul tau.

| Mirel4412 a răspuns (pentru danbnz):

Omul a intrebat ceva serios si tu il iei la misto. Daca nu stii mai bine taci, castigi si tu si castigam si noi

| danbnz a răspuns (pentru Mirel4412):

Mai bine ii raspundeai omului decat sa-mi comentezi raspunsul.
De ce te bagi in seama aiurea daca nu ai nimic de zis?
Esti de la "comisia de etica" a raspunsurilor?

| Violleta2022 a răspuns:

Daca a fost din greseala, inseaman ca te-ai lovit tare si de aceea te doare.
Da-i pace ca pana maine trece!

PS nu Uita sa te duci la medic, asa cum ti-am recomandat anterior, ca ipohondria asta iti da numai batai de cap.

Răspuns utilizator avertizat
| NunuNini a răspuns:

Intestinul. Esti constipata cumva?
Cauta sa elimini toata materia fecala, cateva zile mananca mai putin, bea apa mai multa si vezi daca te mai doare.

Răspuns utilizator avertizat