| Vanity a întrebat:

Hey! Am 15 ani si ma consider slaba, adica toata lumea imi atrage atentia asupra acestui lucru, nu este vina mea, dar vreau sa ma ingras, daca stiti un program de alimentatie care sa dea rezultate sau niste exercitii fizice. Am aproximativ 44 kg si 1, 64 inaltime. Stiu ca sunt slaba!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| kidda97 a răspuns:

Si eu sunt mai slabuta de fel
nu ai ce face daca asa tie firea oh go on poti sa faci cate exercitii vrei si poti sa mananci ce program de alimentatie vrei tot degeabawinking
Asa ti-e firea nu ai ce face!
Si venind vorba de lume oh go on ete pass, nu o baga in seama fi mandra pentru. ce esti nu asculta de totiwinking
Poti fi frumoasa chiar daca esti slabuta!
Am vazut asta din propria experienta happy

1 răspuns:
| DeeaDeutza a răspuns:

Buna! stiu.si eu am aceeasi problema...nu trebuie sa mananci o alimentatie.totul este de la sine...bine.trb sa si mananci, dar nu exagerat si nu manca snexuri care pot duce la obezitatewinkingfundita?