| Anonima238457 a întrebat:

Hey! Am o mica..mare problema.
Acum vreo 2 zile, am observat o mica "anomalie" la corpul meu.
Mi-a aparut o galca mica in zona intima, in drept cu "dunga"laughing, in interior.
Nu ma doare, nu a crescut si nu se poate misca din loc.
Am cautat informatii pe internet, dar nu am gasit mare lucru.
Astept ajutor. Multumesc anticipat! happy
#Fontita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Sunt de părere că ar trebui să vorbeşti cu un ginecolog despre această problemă. Lasă deoparte frica şi ruşinea.

Pa-pa.

1 răspuns:
| raluca155 a răspuns:

E posibil sa te fi iritat. Spala-te acolo cu ceai de musetel, o sa iti treaca.