| MoNyKa66 a întrebat:

Hey.
Am o problema:
-astazi cand am jucat fotbal (mda,sunt fata) parca muschii ma strangeau si nu-mi dadeau voie sa alerg. De cand eram foarte micuta, mi s-au facut 2 faccinuri (cate unul in fiecare picior) si mi-au ramas gaurele (nu prea vizibile) iar doctorul mi-a spus ca mushii sunt stransi si se poate rezolva prin operatie.
Daca mi-as face operatie,mi-ar ramane cicatrice?
Iar aceasta problema, poate proveni de la aceasta chestie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| puffii548 a răspuns:

Nu prea cred. Daca te operezi la un spital bun nu cred ca va fi o problema.
Cum ar fi: Regina Maria, Marie Qurie (cred ca asa se scrie big grin) si in plus nu prea cred ca poate proveni de la aceasta chestie dar eu zic sa te duci sa iti faca un control, poate se rezolva. FUNDA :X?

1 răspuns:
| Asalhsj a răspuns:

Daca iti faci operatie iti ramane cicatrice.Muschi iti sunt stransi dar acum nu conteaza daca ai semne pe picioare conteaza doar ca tu te simti bine. Funda