| Bambicuochiiverzi a întrebat:

Hey am o problema eu merg ff mult pe jos si nu stiu de ce ma dor talpile si cred ca am bataturi nu stiti ceva crema sau ceva care m-ar putea ajuta?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| iKronstadt a răspuns:

Sunt adeptul mersului pe jos, sincer. Din păcate, serviciul nu prea avantajează acest lucru. La tine, s-ar putea să existe două cauze: ori ai platfus, ori folosești un tip de încălțăminte neadecvat mersului pe jos în ritm susținut.
P.P. O vorbă veche spune: mersul pe jos, face piciorul frumoswinking

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Masajul vă place?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vă m ai dor bătăturile?

| Ina93 a răspuns:

Du-te la medicul de familie si spune-i ce problema ai
si poate sa iti dea si un tratament ceva

| kanfetca a răspuns:

Poti folosi Foot Works ...sunt sigura ca aceasta crema te poate ajuta