| Pinkyyy;x a întrebat:

M-ati putea ajuta si pe mine in legatura cu ceva?sad Uite.Eu fac atletism si profa de atl. ne pune sa facem abdomene la spalier si din cauza la spalier, am facut bataturi in palma si nu stiu ucm sa scap de ele...ma dau cu crema in fiecare zi si seara si totusi nicun rezultat nu mai vreau s imi se vada chiar asa de rau.help!

1 răspuns:
| romulla a răspuns:

Tot ce face profa iti va parea greu dar cu timpul ii vei multumi, pentru ca fetele iti vor admira corpul, asa ca incearca sa continui
in ciuda durerii si aspectului
cuiva ai sa i multumesti
bafta