| alma200033 a întrebat:

Hey! Am observat că de la un timp nu prea mai am parul foarte bogat, in unele locuri am lipsa de par. Ce as putea sa fac ca am in par mai bogat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Un set de analize pot spune despre starea de sănătate, o vizită şi la dermatolog/ internist.
Pa, pa.