| Delia1719 a întrebat:

Am si eu o intrebare: ce as putea face ca sa am parul des sau bogat?

2 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Trebuie sa ai pielea capului sanatoasa, care sa permita cresterea parului in limita normala. Eliminarea matretei, degresarea pielii si hidratarea corespunzatoare, folosirea unui sampon natural, te vor ajuta.

| Azazea a răspuns:

Daca nu il ai de la mama natura des nu poti face nimic, extensiile de par sunt sigura solutie sigura, pui cateva pentru desime cu clip on, ca sa nu iti strici si asa parul care nu il ai... bafta