| DeeaKittyLove a întrebat:

Hey!
Am si eu o intrebare :
-Cum pot avea picioarele mai subtirele? Adica daca incord picioarele mi se vad muschii ca fac sport, dar ce vreau eu sa spun e ca am doar 12 ani aproape 13 si mi se pare ca am picioarele prea dezvoltate sa zic asa, de fapt sunt dezvoltata bine dar totusi vreau picioare mai subtiri, sunt foarte inalta, dar nu imi place cum arat la coapse..Please help me!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CryChristiAN a răspuns:

Eu am 15 ani 56 de kg si sunt foarte bun alergatorbig grin.
Zi-mi te rog daca zici ''ca esti cam dezvoltata'' cate kilograme ai si iti spun daca sunt direct proportionale cu varsta ta si daca trebuie un sport.
Daca zici ca ai cam ''multe'' kg si vrei picioare mai subtiri eu zic sa faci jogging cam vreo o jumatate de ora o ora pe zi, dar sa nu te duci la sala sau sa faci un sport precum handbal sau baschet ca apoi o sa ti se dezvolte niste gambe happy. Sper ca ti-am fost de ajutor si daca vrei sa vorbim uite id-ul meu : vladut_betiv.O seara buna!

| DeeaKittyLove explică (pentru CryChristiAN):

Pai am 45-46 de kg si 1.68 cred! Stiu nu sunt grasa, dar nici slaba, nu am burta, nici solduri, doar coapsele mi se par cam ...cum sa zic, groase? si daca fac exercitii cred ca o sa fac mai mari muschii si o sa fie si mai si...nush..thinking ..eu fac sport de performanta, tenis de masawinking

3 răspunsuri:
| bianca12maria a răspuns:

Trebuie sa fi foarte slaba ca sa le ai foarte subtiri dar exista si exeriti speciale pentru asta. Funda?

| Cosmin86 a răspuns (pentru bianca12maria):

Ce penibil mi se pare sa adaugi "Funda?" la sfarsitul unui raspuns