| DxQ a întrebat:

Am o intrebare despre muschii de la picioare

Deci eu am 15 ani impliniti, 57 KG, 1,70 m inaltime si am picioarele bine dezvoltate

Am 52 in Coapsa dreapta, 51 in coapsa stanga, 35.5 in gamba dreapta si in stanga 35 (centimetri)

De ce oare? Nu am luat nimic, nici un fel de pastile, steroizi, proteine sau mai stiu eu ce. Si nu, nu sunt gras. Muschii cat de cat sunt bine formati...

Pot sa spun ca inca de mic muschii de la picioare s-au format singuri.

De ce?

2 răspunsuri:
| xcristix a răspuns:

Depinde de organismul fiecaruia, unii se dezvolta mai usor ca altii

| monutza90 a răspuns:

Poti sta linistit, nu este nici o problema. Iubitul meu mi-a povestit ca atunci cand era clasa a-8-a le-a facut vaccin la scoala si el avea muschi pe picioare.L-au intrebat daca face vreun sport si a zis ca nu.Nu i-au zis ca ar avea ceva.Acum are 24 de ani si tot asa are muschi, munceste, de 6 ani ridica si greutati, are forta.Deci nu e nimic grav, pur si simplu unii au "norocul" asta. Daca iti place te poti apuca de un sport care sa ti-i mentina asa.