| naty17 a întrebat:

Hey, as vrea sa stiu daca poti bea ceai matcha sau matcha latte la varsta de 12-13 ani si daca sunt ceva urmari in urma acestuia.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E un ceai, nu vad ce ar face rau

| sammie a răspuns:

Ceai Matcha da, pentru ca este ceai. Acum nu prea recomand Matcha Latte la 12 ani.

| Ilovedinero a răspuns:

Poti bea si e chiar foarte sanatos pentru orice varsta.Pentru varste sub 10 ani totusi as recomanda ceai

| LisaJulie a răspuns:

E doar ceai!

| Darius50boss a răspuns:

Poți, nu este nimic este doar ceai

| SapLla a răspuns:

Eu am 13 ani si beau cafea energizante etc.Un ceai amarat nu cred ca.ti va face nimic.