| anonim_4396 a întrebat:

Hey buna TPU am o intrebare. aproape in fiecare zi simt in capul pieptului ca cineva mi-ar baga o gheara in piept e posibil sa am ceva grav? ma doare rau cand ma injunghie. daca si voi ati patit acelasi lucru va rog frumos spuneti-mi urgent.multumesc celor care de fiecare data mi-au dat raspunsuri

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Khero a răspuns:

Si eu am aceeasi problema. te sfatuiesc sa consulti un doctorhappy

| georgica112 a răspuns:

Da eu am fost internat din aceasta cauza! Si poate fi grav. Du-te la doctor sau la urgente... poti avea ceva la inima sau la plamani, eu cu plamanii aveam probleme si imi apasa pe cord de asta simteam durerea in capul pieptului.
Sanatate multa! happy

| deup a răspuns (pentru georgica112):

Dar ce poate fi? e boala ceva? adica eu am mai auzit la cineva tot asa care a murita din cauza asta ca a facut 2 preifarturi si tot asa il durea.de la ce poate fi asta

| deup a răspuns (pentru georgica112):

Sti eu mai am o problema imi transpira mainile si picioarele foarte rau din orice indiferent daca e vara sau iarna