| elenaa569 a întrebat:

Hey
de la 3 pachete de tigari se vede la radiografie la plamani?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Nu, nu se vede, Am un prieten care fumează din clasa a9a și când s-a dus în clasa a12a să-și facă radiografie nu s-a observat nimic. Doar de la 3 pachete nici atât n-o să se vadă

| elenaa569 explică (pentru MadRaven):

Multumesc mult de tot!

| Mewmew225200 a răspuns (pentru MadRaven):

Chiar nu se vede nimic la radiografie? Pai sunt fericit