| anonim_4396 a întrebat:

Hey everyone! Am o problema care nu imi da pace de 3 zile.am o durere groaznica a ovarului stang, zona uterului imi este balonata si am dureri de spate...Are cineva idee ce ar putea fi? Multumesc. FUNDA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| 2ochicaprui a răspuns:

Eu zic sa te duci la un doctor sa te vada, sa iti faci ceva analize. Stiu senzatia, pe mine ma ia cu lesinstraight face Am fost si eu la ginecolog si m-a examinat, desi eram moarta de fricatongue Iti face niste teste si afli, s-ar putea sa fie vorba de un chist, care cu niste medicamente de "asboarbe", dar nu o lua de buna ce zic, asta a fost la mine. Mai bine intrebi pe cineva de specialitatehappy Multa bafta>big grin

3 răspunsuri:
| ēน a răspuns:

Daca nu tia venit iclu.,. asta este cauza! daca tia venit nu stiutiu ce ar putea fii . dar orikm ar trebui sate duki la doctor daca durerea continua

| ēน a răspuns:

Daca nu ti-a venit iclu.,. asta este cauza! daca ti-a venit nu stiutiu ce ar putea fii. dar oricum ar trebui sate duci la doctor daca durerea continua

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am avut ciclu menstrual acum 16 zile.din cate stiu ar putea fi de vina si ovulatia. daca da, cat este normal sa dureze aceasta?