| anonim_4396 a întrebat:

Hey fetelor. In cateva ore ma duc la ziua prietenei mele. Mi-a venit vineri si imi curge exagerat de mult. Sigur prietena mea o sa ma ia la dans si daca nu ma duc se va supara. Ce sa fac sa nu ma patez, mai ales ca o sa imi iau si rochita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| OannaAnna a răspuns:

Pai poti sa iti iei absorbantul si sa pui vata peste( daca iti vine asa tare) si de asemenea poti sa iti iei pantaloni scurti peste rochita( in asa fel incat sa nu se vada ):*!

6 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Te pregatesti de acasa cu cateva tampoane si mergi mai des la baie.Trebuie sa inteleaga problema ta, plus de asta si ea se confrunta cu menstruatia.E ciudat sa mergi cand ai ciclu la o petrecere, am trecut si eu prin asta. Distractie placuta!

| Crucified a răspuns:

Pai iti iei intr-o punguta cateva absorbante si ii ceri voie sa te duci in toaleta ei.Te rog fundita.

| anadark84 a răspuns:

Faci mai multe drumuri la baie si schimbi frecvent absorbantul.

| denymar a răspuns:

Pune-ti tampon...

| wyla a răspuns:

I-ati niste absorbante cu tine si schimbati-l cind simti nevoia.

| Pop_Andreea_1998 a răspuns:

Iati ob-uri.