| anonim_4396 a întrebat:

Hey fetelor! Ieri m-am imbolnavit.(vineri seara) si maine( duminica) ma duc la ziua unei prietene. A treia zi ..la mine curge foarte mult si o sa imi iau rochita. Sigur o sa ma patez..si mai ales ca o sa ma ia si pe mine la dans. x_x ce sa fac sa nu ma patez(si nu pot sa nu dansez pentru ca o se supere prietena )? Mersii :X

2 răspunsuri:
| Daiana90 a răspuns:

Iau doamnelaughing) pune-ti un tampon din ala de noapte lung si nu are cum sa iti curga sau daca chiar ai pronleme asa mari cu asta spune-i frumos ca esti in acea perioada si nu poti...nu e o rusine, va intelege, eu cand sunt pe stop si ma cheama la baie le spun in fata si baietilo, e ceva normal. uite daca chiar iti doresti, danseaza dar intr-un ritm mai incet...nu trebuie sa te rupi in dans ca sa te umplii^^

| Elvina a răspuns:

N-ai cum sa te patezi daca iti pui absorbantul cum trebuie. Plus ca poti sa-ti iei unul la tine si il schimbi daca e nevoie. Nu intra in panica! Daca vrei poti incerca ob-urile, alea sunt mult mai sigure. Bafta si distractie placuta!