| XxelysxX a întrebat:

Hey.Gasesc ziua un lichid pe lenjerie cred ca e ceva care semnifica venirea menstruatiei sau ceva de genu eu nu stiu.Ce sa fac sa port absorbant sa nu mai patez lenjeria sau ce? Sttiu ca e ceva prostesc despre ce zic eu dar imi este rusine sa o intreb pe mama sau pe sora mea.Va rog dati-mi ideea voastra.Va multumesc mult de tot.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Criss_Criss_1998 a răspuns:

Hey. daca iti curge acel lichid inseamna ca trebuie sa iti vina menstruatie poti purta protejslipuri sunt foarte ieftine si nici nu te incomodeaza:* poti sa-i spui si mamei tale fara rusine ea te`ar intelege si ti-ar da mai multe sfaturi la fel si sora ta care presupun ca este mai mare ca tine...parerea mea insa oricum incearca protejslipurile sunt foarte eficiente in perioada asta

1 răspuns:
| Vali0n a răspuns:

Un raspuns util da sa folosesti absorbant