| BbqOmgWtf a întrebat:

Hey, Heey!

Pai am si eu o problema laughing Deci este vara, toata lumea stie laughing, si am si eu o raceala din aceea de vara! Ce-a mai nasoala, mereu tii cald, iti curge nasul, si nu ai nici un chef de nimica! crying Imi puteti zice cum sa scap de ea? Ca deja ma innebuneste! sad, deci nuuu mai pot! laughing Ms, Fund@

Ppa! happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| tuGatita a răspuns:

Am si eu big grin am fost azi la doctor si mi-a dat doxicilina, si aspirin+c daca ai febra. poti lua si tu. daca nu... fervex, modafen (de baut), parasinus...si mult ceai cu lamaie. iti va trece asa.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Trateaz o cu antibiotice, altfel nu scapi definitiv de ea

| BbqOmgWtf explică:

Hey,Heey!

antibionticele sunt in cel mai rau caz pentru mine!

Ppa!