| al3ks a întrebat:

Intro seara am stat cu geamul deschis si am racit, dar doar imi curge nasul, problema este ca mucusul care curge e cam 80% apa happy e vreo problema cum scap de raceala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este nimic viral din moment ce te-a tras curentul cum s-ar spune. Eu la asa ceva ma tratez cu un "parasinus" dimineata si unul seara si cate un ceai. La farmacie se gaseste un ceai numit "hapciu". Este foarte eficient. Insanatosire grabnica!

5 răspunsuri:
| victorandrei a răspuns:

Iti lacrimeaza ochii?

| al3ks explică (pentru victorandrei):

Uneori (nu des)

| victorandrei a răspuns (pentru al3ks):

Scapi ieftin:d in 3 4 zile

| al3ks explică (pentru victorandrei):

3-4 zile! in 2 zile am o intalnire ce *** crying